FAQ

Jaki sprzęt obejmuje wasza oferta?


Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb osób chorujących na niewydolnośc oddechową związaną z infekcją COVID-19. W pierwszej kolejności są to stacjonarne koncentratory tlenu o dużej wydajniści, urządzenia typu CPAP utrzymujące pozytywne ciśnienie w drogach oddechowych oraz wentylatory (respiratory) przeznaczone do domowej wentylacji nieinwazyjnej.
Gdzie fizycznie znajduje się wasz sprzęt?


Nasz magazyn umiejscowiony jest na Śląsku ale zasięgiem naszego działania obejmujemy całą Polskę. Po wysłaniu zapotrzebowania na sprzęt dostarczymy go w ciągu maksymalnie 48 godzin. Ilość posiadanego przez nas sprzętu ma gwarantować każdemu dostęp, bez czekania na zwrot od innej osoby.
Mam wykupiony abonament. Jak mogę zgłosić się po koncentrator?


Skorzystaj z formularza zamówienia dostępnego na górze strony- niezwłocznie się skontaktujemy celem potwierdzenia dostawy.

Warunkiem skorzystania z oferty jest pozytywny test na zakażenie koronawirusem oraz zlecenie od lekarza, który odpowiedzialny będzie za ustawienie tlenoterapii.
Dlaczego niezbędne jest zlecenie lekarskie?


Tlenoterapia musi być realizowana pod nadzorem lekarza, niezbędne jest jej prawidłowe ustawienie. U osób z zaburzonym napędem oddechowym zastosowanie zbyt dużej dawki tlenu mogłoby wywołać śpiączkę. Aby nie utrudniać klientom dostępu do skutecznego leczenia, honorować będziemy zlecenia od wszystkich lekarzy z aktualnym prawem wykonywania zawodu. W razie potrzeby zapewnimy także konsultację telefoniczną ze specjalistą.
Czy mogę u was kupić koncentrator tlenu albo wypożyczyć poza abonamentem?


W pierwszej kolejności nasza oferta jest kierowana do użytkowników abonamentowych i aby zapewnić im nieograniczony dostęp do naszej oferty nie wypożyczamy koncentratorów. Nie sprzedajemy też koncentratorów ani innego sprzętu ale jeżeli do nas napiszesz to skierujemy Cię do jednego z naszych dostawców.
Dlaczego abonament jest dla mnie najlepszy?


Pandemia COVID-19 wywołała ogromne zapotrzebowanie na sprzęt typu koncentratory tlenu czy respiratory. Sprzęt ten jest aktualnie bardzo drogi i trudno dostępny. Trudno jest zakładać, że uda się go kupić gdy akurat będzie potrzebny. Wiele osób zdecydowało się na zakup własnego sprzętu dla rodziny ale wymaga to sporego wydatku na sprzęt, którego prawdopodobnie nigdy nie użyjemy i ciężko go będzie odsprzedać. To co my oferujemy to gwarancja, że sprzęt będzie dla Ciebie czekał, gdy będziesz go naprawdę potrzebował. Zapewniamy, że będzie to sprzęt wysokiej jakości i oferujemy wsparcie przy jego konfiguracji.
Czy ten sprzęt jest do wykorzystania w domu, czy szpitalu?


Domyślnie nasz sprzęt jest przeznaczony do leczenia w domu, gdy stan zdrowia nie wymaga jeszcze hospitalizacji lub pojawi się problem z dostępnością łóżek szpitalnych. Jeżeli jednak się zdarzy, że trafisz do szpitata i nie będzie on w stanie zapewnić Ci odpowiedniego sprzętu, to również możesz na nas liczyć!

Tel: 57 311 2101

  • White Facebook Icon