Jak To Działa?

To nie jest zwykła wypożyczalnia!

Pomysł powołania Pogotowia Tlenowego pojawił się podczas pierwszej fali pandemii COVID-19. Rynek koncentratorów medycznych wtedy "zwariował",  Wiele osób było gotowych zapłacić nawet duże pieniądze, aby zabezpieczyć tlen dla siebie lub swojej rodziny. Nieuczciwe firmy zarobiły krocie ale potrzeby większości osób nie zostały zaspokojone. Sprzętu było na rynku zbyt mało, a ceny poszybowały mocno w górę, przez co zrobiły się dla wielu osób  niedostępne.  Podobnie sprawa wyglądała w wypożyczalniach sprzętu medycznego, które nie były w stanie zaspokoić popytu. 

Nasz model działania jest unikalny, ponieważ dostarczamy sprzęt dopiero w momencie gdy będzie on naprawdę potrzebny. Z jednej strony możesz więc mieć pewność, że otrzymasz tlen, z drugiej nie musisz kupować sprzętu i przechowywać do czasu wystąpienia realnej potrzeby. Największą zaletą skorzystania z naszej oferty jest atrakcyjna cena i duża dostępność sprzętu. 

Jak to wygląda w praktyce? Opłacasz wybrany abonament na pół roku. Jeżeli zachorujesz  tym okresie - a opiekujący się Tobą lekarz potwierdzi konieczność podania tlenu w przebiegu COVID -19 - wyślemy do Ciebie wybrany sprzęt na 4-12 tygodni. Sprzęt jest przeznaczony do wykorzystania w domu ale musi być obsługiwany przez lekarza (nie musi być to specjalista anestezjolog, wystarczy lekarz rodzinny).

Po tym, jak wyzdrowiejesz odsyłasz sprzęt do nas, a my wtedy - po uprzedniej sterylizacji - możemy przekazać go kolejnej osobie w potrzebie.  Według nas to najbardziej efektywny i wygodny dla klienta sposób działania wypożyczalni w czasie pandemii. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania koniecznie przeczytaj stronę FAQ (najczęściej zadawane pytania) lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Odpowiemy na wszystkie pytania. 

Tel: 57 311 2101

  • White Facebook Icon